Kurumsal Alışveriş

Okulmarket.com, öğrenci ve velilere yönelik eğitim yılına hazırlık konusunda modern, pratik ve etkili bir çözüm sunuyor. Öğrenci ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayan özel paketlerimiz sayesinde, veliler listelerle uğraşmak zorunda kalmadan kolayca alışveriş yapabilirler. Bu sayede, zamandan tasarruf ederlerken aynı zamanda avantajlı fiyatlarla eğitim yılına başlamış olacaklar.

Okul açılış haftası hariç, siparişinizi takiben 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo ile teslimat adresinize ulaştırıyoruz. Veliler, Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulunsalar bile tatilde veya yazlıkta olsalar dahi 5 dakikada yıl boyu gerekli olan tüm ihtiyaçları hızlı bir şekilde temin edebilirler. Bu, günlük ve aylık planlarında esneklik sağlamalarına ve zamanlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı olur.

Okulmarket.com’un özel olarak hazırladığı sitemiz, velilerin sınıflarını seçip, okullarının ihtiyaç listesine kolayca ulaşmalarını sağlar. Geçen seneden kalan ürünleri düzenleyebilir, adetlerini değiştirebilir ve hızlı bir şekilde sepete ekleyerek alışverişlerini tamamlayabilirler. Adres ve ödeme bilgilerini girdikten sonra ise alışverişleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Okulmarket.com, eğitim sürecini daha pratik ve keyifli hale getirerek öğrenci ve velilere modern bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Avantajlı fiyatlar, ücretsiz kargo ve kolay alışveriş için Okulmarket.com’u tercih ederek, eğitim yılına hazırlık sürecinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

15+ Anlaşmalı Kurum

Birlikçe Çalıştığımız Kurumlar

Hızlı Kargo

Hızlı Teslimat

Güvenilir İş Ortağınız

Bayilik ve Kurumsal Alışverişleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlarımız

Bilişim Koleji

Zeka Dünyası

Kavaklıdere Koleji

Sınav Koleji

İnci Koleji

Berkay Yayınları

Gülnihal Eğitim Kurumları

Final Okulları

Anka Kuşu Yayınevi

Dikey Yayıncılık

Tutku Yayıncılık

İpekyolu Yayıncılık

Çınar Koleji

Sevinç Koleji