Smart Kids ile Keşif Dolu Bir Dünya'ya Yolculuk

Zeka Dünyası, Bireylerin ve Okullarda Öğrencilerin Yeteneklerini Geliştirmek İçin Çeşitli Zeka Gelişim Ürünleri ve Online Atölyeler Sunuyor.

Yaratıcı Düşünceyi Teşvik Eden Oyunlar ve İçeriklerle, Herkes İçin Eğlenceli ve Verimli Bir Öğrenme Deneyimi Vaat Ediyoruz.

Okul Derslerinde Başarını Artırır

Zeka Dünyası, zengin içerikleri, etkileşimli öğrenme araçları ve kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimiyle öğrencilere derslerinde daha etkili olmaları için güçlü bir araç sunar.

Zekanı Geliştir ve Dikkatini Artır

İnteraktif öğrenme deneyimiyle, her anında seninle. Zeka Dünyası ile zihinsel potansiyelini keşfet, öğrenirken keyif al ve başarıya giden yolda dikkatini artır!

Oyunlaştırma İle Eğlenceli Eğitim

Oyunlaştırma prensipleriyle eğitimi eğlenceli hale getiriyor. İnteraktif oyunlar, özelleştirilmiş öğrenme içerikleriyle dolu bu platform, öğrenirken eğitimi daha etkili ve eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor.

Smart Kids

  • Eğitim Kurumları İçin: Eğitim kurumları için özel paketlerimizle, öğrencilerinizi eğlenceli bir öğrenme deneyimiyle buluşturun. Zeka Dünyası ile, eğitimde kaliteyi ve öğrenci başarısını artırın. Detaylı bilgi ve özel teklifler için bizimle iletişime geçin.
  • Bireysel Kullanıcılar İçin: Bireysel kullanıcılar için özel bir öğrenme deneyimi sunar. Zengin içerikleri interaktif öğrenme materyalleri ve kişiselleştirilmiş içerik seçenekleriyle sizin ve sevdiklerinizin zihinsel potansiyelini keşfetmenize yardımcı oluyor.
Previous slide
Next slide

15+ Anlaşmalı Kurum

Birlikçe Çalıştığımız Kurumlar

Hızlı Kargo

Hızlı Teslimat

İçerikleri Satın Almak İstiyorum

İçerikleri satın almak için bizimle iletişime geçiniz yada aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlarımız

Bilişim Koleji

Zeka Dünyası

Kavaklıdere Koleji

Sınav Koleji

İnci Koleji

Berkay Yayınları

Gülnihal Eğitim Kurumları

Final Okulları

Anka Kuşu Yayınevi

Dikey Yayıncılık

Tutku Yayıncılık

İpekyolu Yayıncılık

Çınar Koleji

Sevinç Koleji